OLDBOJE ZAGRALI CHARYTATYWNIE W FAJSŁAWICACH!

Na boisku w Fajsławicach odbyła się trzecia edycja Charytatywnego Turnieju Oldbojów 35+ w piłce nożnej siedmioosobowej. Podczas zawodów miała miejsce zbiórka środków finansowych na rzecz rodziny Damiana Surmy, który zmarł nagle kilka tygodni temu. Do sportowej rywalizacji o Puchar Wójta Gminy Janusza Pędzisza stanęło osiem drużyn. Najlepszą okazała się Solidarność PZL Świdnik, która w meczu finałowym pokonała Gminę Chełm 5:3. Współorganizatorem tego szlachetnego przedsięwzięcia było stowarzyszenie Manufaktura Futbolu w Świdniku. Imprezą towarzyszącą było otwarcie nowego boiska mini orlik, na którym odbyły się mecze dzieci z roczników od 2011 do 2016.

WYNIKI TURNIEJU OLDBOJÓW

GRUPA „A”

* Solidarność PZL Świdnik – Ruch Izbica 3:1 (Paweł Fijałkowski, Kamil Cieśla, Marcin Bijas - Paweł Czuba)

* MKS Siedliska – MKS Ryki 1:2 (Krzysztof Chilimoniuk – Grzegorz Wójcicki 2)

* Ruch Izbica – MKS Siedliska 3:3 (Paweł Czuba 2, Artur Znój – Milena Irsak, Artur Harasim, Krzysztof Chilimoniuk)

* MKS Ryki – Solidarność PZL Świdnik 0:0

* Solidarność PZL Świdnik – MKS Siedliska 5:0 (Kamil Cieśla 4, Jacek Kochalski)

* MKS Ryki – Ruch Izbica 0:0

1 Solidarność PZL Świdnik      3   7   (2-1-0)   8:1

2 MKS Ryki                              3   5   (1-2-0)   2:1

3 Ruch Izbica                           3   2   (0-2-1)   4:6

4 MKS Siedliska                       3   1   (0-1-2)   4:10

GRUPA „B”

* Gmina Chełm – Znicz Siennica Różana 4:1 (Przemysław Stadnicki 2, Łukasz Jaworski 2 - samobójcza)

* Frassati Fajsławice – Gardenmet Krasnystaw 0:1 (Jarosław Żuk)

* Znicz Siennica Różana – Frassati Fajsławice 1:1 (Radosław Knap – Daniel Krakiewicz)

* Gardenmet Krasnystaw – Gmina Chełm 0:2 (Przemysław Stadnicki, Łukasz Jaworski)

* Gmina Chełm – Frassati Fajsławice 3:2 (Przemysław Stadnicki 2, Łukasz Jaworski – Łukasz Kasperek, Daniel Krakiewicz)

* Gardenmet Krasnystaw - Znicz Siennica Różana 0:0

1 Gmina Chełm                        3   9   (3-0-0)   9:3

2 Gardenmet Krasnystaw        3   4   (1-2-0)   1:2

3 Znicz Siennica Różana         3   2   (0-2-1)   2:5

4 Frassati Fajsławice               3   1   (0-1-2)   3:5

Mecz o 7 miejsce: 4A MKS Siedliska – 4B Frassati Fajsławice 2:1 (Łukasz Skroban, Artur Harasim – Tomasz Madeja)

Mecz o 5 miejsce: 3A Ruch Izbica – 3B Znicz Siennica Różana 4:0 (Artur Znój 3, Mariusz Bartoń)

Mecz o 3 miejsce: 2A MKS Ryki – 2B Gardenmet Krasnystaw 2:0 (Przemysław Paterek, Paweł Kałaska)

Mecz o 1 miejsce: 1A Solidarność PZL Świdnik – 1B Gmina Chełm 5:3 (Kamil Cieśla 2, Paweł Fijałkowski, Jacek Kochalski, Jarosław Komarzeniec – Łukasz Jaworski 2, Robert Kaczmarczyk)

Solidarność PZL Świdnik: Ludwik Kawalec, Marcin Bijas, Kamil Cieśla, Jarosław Komarzeniec, Jacek Kochalski, Tomasz Kulisz, Paweł Fijałkowski. Kierownik drużyny: Ludwik Kawalec.

Gmina Chełm: Zbigniew Kaluźniak, Ireneusz Koziej, Przemysław Stadnicki, Jarosław Bożek, Szymon Welter, Robert Kaczmarczyk, Łukasz Jaworski. Kierownik drużyny: Bogdan Skałecki.

WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE

Najlepszy strzelec: Kamil Cieśla (Solidarność PZL Świdnik) – 7 bramek.

Najlepszy bramkarz: Jacek Sieraj (MKS Ryki).

Najstarszy zawodnik: Ludwik Kawalec (Solidarność PZL Świdnik).