TERMINARZ 4 KOLEJKI LIGI FUTSALU W ŚWIDNIKU – NIEDZIELA 18 GRUDNIA 2022 R.!!!

Trwa 24 edycja Powiatowej Amatorskiej Ligi Futsalu w Świdniku. Organizatorami rozgrywek w sezonie 2022/2023 są: Starostwo Powiatowe, Stowarzyszenie Manufaktura Futbolu oraz I Liceum Ogólnokształcące w Świdniku. Partnerzy ligi to: Progres, Olimp Trofea Sportowe, MW Sport, Hydrocentrum i OAKP Lublin. Patronat Honorowy sprawują: Starosta Świdnicki Łukasz Reszka i Prezes Lubelskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Bartnik. Patronat medialny: Dziennik Wschodni, Głos Świdnika, Nowy Tydzień w Świdniku i Lokalny Przegląd Piłkarski. Mecze są rozgrywane w hali sportowej I LO w Świdniku przy ul. Okulickiego 13. W rywalizacji bierze udział 12 drużyn podzielonych na Progres Ligę Open i Olimp Ligę Oldbojów. Poniżej terminarz gier 4 kolejki zaplanowanych na niedzielę 18 grudnia br.

TERMINARZ ​ - 4 KOLEJKA

NIEDZIELA 18 GRUDNIA 2022 R.

OLIMP LIGA OLDBOJÓW

10.15 JP Progres TEAM – KS Niedrzwica