TERMINARZ LIGI PABLO W ŚWIDNIKU – WTOREK 14 CZERWCA 2022 R.!!!

Dziś zostaną rozegrane kolejne mecze w ramach Piłkarskiej Amatorskiej Branżowej Ligi Orlikowej w Świdniku. Do rozgrywek zorganizowanych przez stowarzyszenie Manufaktura Futbolu zgłosiło się aż szesnaście drużyn, które rywalizują w grupach„open” i „35+”. Ligę PABLO swoim Honorowym Patronatem objął burmistrz Świdnika Waldemar Jakson, a jest ona finansowana ze środków Budżetu Obywatelskiego Gminy Miejskiej Świdnik. Oficjalnym partnerem rozgrywek jest Szkoła Podstawowa nr 5, czyli gospodarz Orlika, na którym do końca czerwca br. będzie trwała sportowa rywalizacja. Patronat medialny nad tym wydarzeniem sprawują: Głos Świdnika, Nowy Tydzień w Świdniku, Dziennik Wschodni, Świdnik Wysokich Lotów i Lokalny Przegląd Piłkarski. Szczegółowe informacje takie jak terminarze, wyniki, tabele, rozmowy z zawodnikami oraz ciekawostki są zamieszczane na naszej stronie internetowej. Poniżej terminarz gier zaplanowanych na wtorek 14 czerwca br.

TERMINARZ

WTOREK 14 CZERWCA 2022 R.

GRUPA "OPEN" - 4 KOLEJKA 2 RUNDY

GRUPA O MIEJSCA 1-6

19.00 Hazardziści ESV Żubry - Handlarze KS Albatros

19.30 Handlowcy Creatio Team - Piekarze Adampol Team

Browarnicy FC - Budowlańcy LSW 3:0 v.o.

GRUPA O MIEJSCA 7-12

20.00 Pocztowcy Kos-Wit - Uczniowie FC Wahadłowi