TERMINARZ PUCHARU LIGI PABLO W ŚWIDNIKU – CZWARTEK 23 CZERWCA 2022 R.!!!

Dziś na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 5 zostaną rozegrane mecze w ramach Pucharu Piłkarskiej Amatorskiej Branżowej Ligi Orlikowej w Świdniku. Przypomnijmy, że Ligę PABLO swoim Honorowym Patronatem objął burmistrz Świdnika Waldemar Jakson, a jest ona finansowana ze środków Budżetu Obywatelskiego Gminy Miejskiej Świdnik. Oficjalnym partnerem rozgrywek jest Szkoła Podstawowa nr 5, czyli gospodarz Orlika, na którym do końca czerwca br. będzie trwała sportowa rywalizacja. Patronat medialny nad tym wydarzeniem sprawują: Głos Świdnika, Nowy Tydzień w Świdniku, Dziennik Wschodni, Świdnik Wysokich Lotów i Lokalny Przegląd Piłkarski. Szczegółowe informacje takie jak terminarze, wyniki, tabele, rozmowy z zawodnikami oraz ciekawostki są zamieszczane na naszej stronie internetowej. Poniżej terminarz gier zaplanowanych na czwartek 23 czerwca br.

TERMINARZ

ĆWIERĆFINAŁY PUCHARU LIGI PABLO (MECZE 2 x 15 MINUT!)

CZWARTEK 23 CZERWCA 2022 R.

19.30 ĆWIERĆFINAŁ NR 4 Handlarze KS Albatros 4 miejsce „open” - Awiatorzy PZL Świdnik 1 miejsce „35+”

20.10 ĆWIERĆFINAŁ NR 2 Handlowcy Creatio Team 3 miejsce „open” - Artyści Antique 2 miejsce „35+”

20.50 ĆWIERĆFINAŁ NR 3 Piekarze Adampol Team 2 miejsce „open” - Browarnicy FC 5 miejsce „open”

21.30 ĆWIERĆFINAŁ NR 1 Hazardziści ESV Żubry 1 miejsce „open” - Służba Liturgiczna 4 miejsce „35+”

​WTOREK 28 CZERWCA 2022 R.

18.00 PÓŁFINAŁ zwycięzca ćwierćfinału nr 1 - zwycięzca ćwierćfinału nr 2

18.45 PÓŁFINAŁ zwycięzca ćwierćfinału nr 3 - zwycięzca ćwierćfinału nr 4

19.30 MECZ O 3 MIEJSCE przegrani z półfinałów

20.15 MECZ O 1 MIEJSCE zwycięzcy z półfinałów

21.00 UROCZYSTOŚĆ PODSUMOWANIA i ZAKOŃCZENIA ROZGRYWEK LIGI PABLO i PUCHARU LIGI!!!