DWA NASZE PROJEKTY IDĄ POD GŁOSOWANIE w ŚWIDNICKIM BUDŻECIE OBYWATELSKIM!!!

Już za chwileczkę, już za momencik... GŁOSOWANIE w Świdnickim Budżecie Obywatelskim na rok 2022 zacznie się kręcić! Głosowanie już od najbliższego poniedziałku 20 września br. Bądźcie czujni – będziemy rozsyłali Wam i zamieszczali instrukcję głosowania na naszych mediach społecznościowych!!!

Przypominamy, że na finałowej liście projektów zakwalifikowanych do głosowania w VII edycji ŚWIDNICKIEGO BUDŻETU OBYWATELSKIEGO, w ramach którego mieszkańcy rozdysponują MILION ZŁOTYCH, znalazło się 31 propozycji. Wśród nich są DWIE SPORTOWE, zgłoszone przez MANUFAKTURĘ FUTBOLU w Świdniku (szczegóły poniżej). Chcesz bezpłatnie wziąć udział w sportowych imprezach organizowanych przez nasze stowarzyszenie w 2022 roku – ZAGŁOSUJ TY i Twoi najbliżsi. Każdy GŁOS na wagę WYGRANEJ!!!

PROJEKT NUMER 22 ⚽??

PIŁKARSKA AMATORSKA BRANŻOWA LIGA ORLIKOWA

Liga piłki nożnej dla drużyn sześcioosobowych, która będzie rozgrywana od kwietnia do czerwca 2022 roku na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej nr 5, ul. Jarzębinowa 6 w Świdniku. Do rywalizacji będą mogły się zgłaszać drużyny reprezentujące różne profesje takie jak np. handlarze, kominiarze, piekarze, handlowcy, muzycy, geodeci, prezesi, mechanicy, policjanci, strażacy itp.

PROJEKT NUMER 24 ⚽??

ŚWIDNICKI MUNDIAL '2022

Świdnicki Mundial '2022 to turniej piłki nożnej, który zostanie rozegrany w dniach 25-26 czerwca 2022 r. na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej nr 5, ul. Jarzębinowa 6 w Świdniku. Udział wezmą amatorskie drużyny sześcioosobowe w pięciu kategoriach – kobiet oraz mężczyzn: do lat 18, 35+, 55+ i open.

Głosowanie rozpocznie się 20 WRZEŚNIA i potrwa do 4 PAŹDZIERNIKA. Każdy mieszkaniec Gminy Miejskiej Świdnik na karcie do głosowana będzie mógł wybrać maksymalnie 3 inicjatywy, które jego zdaniem zasługują na realizację. Głosowanie będzie się odbywało w sposób tradycyjny, czyli na kartach wyłożonych w Urzędzie Miasta Świdnik oraz internetowo na stronie https://swidnik.budzet-obywatelski.org/ Tam też znajduje się pełna instrukcja do głosowania!