OLDBOJE ZNÓW ZAGRAJĄ O MISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA!

Jeśli macie drużynę futbolowych entuzjastów w wieku 35+ (rocznik 1987 i starsi) oraz ochotę na podjęcie rywalizacji o mistrzostwo województwa lubelskiego w 2022 roku to właśnie jest taka możliwość. Dziś rozpoczynamy zapisy do rozgrywek Wojewódzkiej Ligi Oldbojów 35+ drużyn siedmioosobowych w piłce nożnej na sezon 2022! Zapisy drużyn zarówno klubowych jak i amatorskich potrwają do dnia 18 marca! Start ligi został zaplanowany na weekend 23-24 kwietnia br. Szczegółowe informacje regulaminowe można uzyskać pod nr tel. 601413856 lub na email: jacekkosierb@interia.pl

Liga, aby zminimalizować koszty, tak jak przed rokiem będzie rozgrywana systemem turniejowym. Każdy ze zgłoszonych zespołów będzie musiał zorganizować jeden turniej u siebie oraz wziąć udział w dwóch lub trzech turniejach wyjazdowych. Liczba turniejów będzie uzależniona od liczby zgłoszonych zespołów. Głównym założeniem tych rozgrywek ma być sportowe współzawodnictwo w duchu zasad „fair play”, które jeszcze bardziej zintegruje środowisko futbolowych oldbojów naszego województwa.

Przed rokiem tytuł mistrzowski i złote medale wywalczyła drużyna Oldboys MOSiR Włodawa, a jak będzie w tym roku? Przekonamy się po turnieju „Final Four”, który wstępnie jest planowany na niedzielę 12 czerwca br.