PIŁKARSKA AMATORSKA BRANŻOWA LIGA ORLIKOWA W ŚWIDNIKU NA SEZON 2022 ROZLOSOWANA!

Dziś odbyło się losowanie Piłkarskiej Amatorskiej Branżowej Ligi Orlikowej w Świdniku na sezon 2022. Do rozgrywek zorganizowanych przez stowarzyszenie Manufaktura Futbolu zgłosiło się aż szesnaście drużyn, które będą rywalizować w grupie „open” i „35+”. Ligę PABLO swoim Honorowym Patronatem objął burmistrz Świdnika Waldemar Jakson, a jest ona finansowana ze środków Budżetu Obywatelskiego Gminy Miejskiej Świdnik. Oficjalnym partnerem rozgrywek jest Szkoła Podstawowa nr 5, czyli gospodarz Orlika, na którym od 5 kwietnia do 23 czerwca br. będzie trwała sportowa rywalizacja. Patronat medialny nad tym wydarzeniem sprawują: Głos Świdnika, Nowy Tydzień w Świdniku, Dziennik Wschodni, Świdnik Wysokich Lotów i Lokalny Przegląd Piłkarski. Szczegółowe informacje takie jak terminarze, wyniki, tabele, rozmowy z zawodnikami oraz ciekawostki będą zamieszczane na naszej stronie internetowej. Poniżej terminarz pierwszych gier zaplanowanych na 5-7 kwietnia br.

TERMINARZ

1 KOLEJKA – GRUPA „OPEN”

(WTOREK 5 KWIETNIA 2022 R.)

18.30 Handlarze KS Albatros – Browarnicy FC

19.30 Monterzy KS Kolonia – Sportowcy Team

20.30 Handlowcy Creatio Team – Pocztowcy Kos-Wit

1 KOLEJKA – GRUPA „35+”

(WTOREK 5 KWIETNIA 2022 R.)

19.00 Służba Liturgiczna – Artyści Antique

20.00 Prezesi FC – Służba Liturgiczna

2 KOLEJKA – GRUPA „OPEN”

(CZWARTEK 7 KWIETNIA 2022 R.)

19.00 Golfiarze LKS – Hazardziści ESV Żubry

19.30 Uczniowie FC Wahadłowi – Mechanicy Zdunek Service