RUSZA KONKURS "KIBIC EKSPERT" W RAMACH LIGI FUTSALU W ŚWIDNIKU!!!

W najbliższą sobotę 20 listopada br. rusza 23 edycja rozgrywek Powiatowej Amatorskiej Ligi Futsalu w Świdniku, a wraz z nią startuje kolejna edycja Konkursu "Kibic Ekspert". Niniejszym zamieszczamy oficjalny Kupon nr 1 i bardzo serdecznie zapraszamy do zabawy w typowanie wyników i nie tylko. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają pamiątkowe statuetki, a zwycięzca oprócz okazałego pucharu ufundowanego przez redakcję "Lokalnego Przeglądu Piłkarskiego" otrzyma nagrodę główną czyli - jak co roku - książkę sportową. Tym razem będzie to biografia byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej, wzbogacona o jego własnoręczną dedykację wraz z autografem!!!

REGULAMIN KONKURSU „KIBIC EKSPERT”

SEZON 2021/2022

1. W konkursie może wziąć udział każdy kto wypełni kupon konkursowy (1 osoba - 1 kupon) zamieszczany co tydzień na fanpage facebook oraz papierowym wydaniu „Lokalnego Przeglądu Piłkarskiego” i w oznaczonym terminie złoży go u organizatora rozgrywek (stolik sędziowski) lub prześle (przed rozpoczęciem pierwszego meczu na kuponie) swoje typy na jacekkosierb@interia.pl

2. Uczestnik konkursu typuje wynik końcowy oraz wynik do przerwy ściśle określonych i specjalnie do tego wytypowanych meczów w danym terminie rozgrywkowym.

3. Uczestnik konkursu wskazuje na kuponie nazwę drużyny, która jego zdaniem wygra lub nie wygra meczu różnicą co najmniej 3 bramek, zaznaczając przy jej nazwie „tak” lub „nie”. Przy dwóch drużynach rozgrywających dany mecz zaznaczamy tylko raz „tak” lub „nie”!

4. Uczestnik konkursu wskazuje na kuponie imię i nazwisko jednego zawodnika, który jego zdaniem w danym meczu strzeli hat-tricka.

5. W związku z możliwością zmian w terminarzu na daną kolejkę uczestnik konkursu zobowiązany jest najpóźniej w piątek przed wyznaczoną kolejką sprawdzić na www.manufakturafutbolu.futbolowo.pl czy zestaw meczów na kuponie nie uległ zmianie.

6. PUNKTACJA:

* za trafne wytypowanie końcowego wyniku meczu - 5 pkt.

* za trafne wskazanie zwycięzcy lub remisu - 1 pkt.

* za trafne wytypowanie wyniku do przerwy - 2 pkt.

* za trafne wskazanie zwycięzcy lub remisu do przerwy - 3 pkt.

* za trafne wskazanie nazwy drużyny, która wygra mecz/nie wygra meczu różnicą co najmniej 3 bramek – 10 pkt.

* za trafne wskazanie imienia i nazwiska jednego zawodnika, który w danym meczu strzeli hat-tricka – 15 pkt.

7. BONUSY:

* za trafne wytypowanie dwóch końcowych wyników meczów na jednym kuponie - 10 pkt.

* za trafne wytypowanie trzech (i więcej) końcowych wyników meczów na jednym kuponie - 20 pkt.

UWAGA! Przy równej liczbie punktów konkursowych o wyższym miejscu w klasyfikacji decydować będzie większa liczba trafnie wytypowanych końcowych wyników meczów.