WYNIKI 2 KOLEJKI GRUPY „35+” LIGI PABLO W ŚWIDNIKU!!!

Trwa kolejny sezon Piłkarskiej Amatorskiej Branżowej Ligi Orlikowej w Świdniku zorganizowanej przez stowarzyszenie Manufaktura Futbolu. Do rywalizacji w grupie „35+” stanęło 6 drużyn. Mecze są rozgrywane na boisku Orlik Szkoły Podstawowej nr 5 przy ul. Jarzębinowej 6 w Świdniku, która jest oficjalnym partnerem Ligi PABLO. Rozgrywki w całości są finansowane ze Świdnickiego Budżetu Obywatelskiego.

W meczach 2 kolejki, we wtorek 16 kwietnia br., obrońcy tytułu mistrzowskiego czyli Awiatorzy PZL Świdnik ulegli Kamerzystom Kos-Wit 3:4, Handlowcy CB Oldboys Team po niezwykle interesującym i zaciętym spotkaniu zremisowali z Urzędnikami JP Team 4:4, a Kominiarze Homer nie bez trudu pokonali Służbę Liturgiczną 4:2. Poniżej szczegółowe wyniki 2 kolejki grupy „35+”, aktualna tabela, sytuacja w prowadzonych klasyfikacjach oraz terminarz gier 3 kolejki wyznaczonej na wtorek 23 kwietnia br.

WYNIKI – 2 KOLEJKA

GRUPA „35+”

WTOREK 16 KWIETNIA 2024 r.

Awiatorzy PZL Świdnik - Kamerzyści Kos-Wit 3:4 (0:3)

Bramki: Kamil Cieśla, Marcin Szyjduk, Jacek Kochalski – Sebastian Witkowski 2, Paweł Kasak, Jakub Szczuka.

Awiatorzy PZL Świdnik: Piotr Zwierzański, Ludwik Kawalec, Mariusz Gumulski, Jakub Solarski, Michał Skoczylas (kpt), Jacek Kochalski, Marcin Bijas, Kamil Cieśla, Tomasz Bereza, Marcin Szyjduk. Kierownik drużyny: Ludwik Kawalec.

Kamerzyści Kos-Wit: Tomasz Kasak, Paweł Stańczyk, Paweł Kasak (kpt), Grzegorz Limek, Radosław Koniec, Ireneusz Czernij, Mateusz Imgront, Jakub Szczuka, Sebastian Witkowski. Kierownik drużyny: Radosław Koniec.

W pomeczowym konkursie rzutów karnych 3:1.

Handlowcy CB Oldboys Team - Urzędnicy JP Team 4:4 (2:0)

Bramki: Krzysztof Wójcik, Paweł Jakubas, Konrad Jóźwik, Paweł Fijałkowski – Sławomir Całka 3, Grzegorz Wiejak.

Handlowcy CB Oldboys Team: Rafał Rosa, Krzysztof Wójcik, Łukasz Huszaluk, Paweł Fijałkowski, Piotr Kwiatosz, Konrad Jóźwik, Paweł Sawicki, Paweł Jakubas, Michał Rodak, Tomasz Kulisz (kpt). Kierownik drużyny: Tomasz Kulisz.

Urzędnicy JP Team: Jerzy Puczkowski, Artur Harasim (kpt) (ż), Sławomir Całka, Sławomir Łukowski, Wojciech Bizior, Piotr Niedziela, Marek Dalentka, Grzegorz Wiejak. Kierownik drużyny: Jerzy Puczkowski.

W pomeczowym konkursie rzutów karnych 1:4.

Kominiarze Homer - Służba Liturgiczna 4:2 (2:2)

Bramki: Grzegorz Pyć 2, Mateusz Cadima, Maciej Szkudlarek – Marcin Pastusiak, Radosław Żuk.

Kominiarze Homer: Jacek Waluda, Grzegorz Pyć, Jacek Trumiński (kpt), Piotr Gęca, Adam Szeniak, Maciej Szkudlarek, Mateusz Cadima, Piotr Kachniarz, Krzysztof Leśniak, Mirosław Jarocki. Kierownik drużyny: Jacek Trumiński.

Służba Liturgiczna: Grzegorz Jaśkowiak, Radosław Żuk (kpt), Marcin Pastusiak, Jarosław Kowalik, Maksymilian Kuś, Dariusz Kowalik, Piotr Guz, Mirosław Sobiesiak. Kierownik drużyny: Radosław Żuk.

W pomeczowym konkursie rzutów karnych 3:5.

1 Kamerzyści Kos-Wit                     2   6   (2-0-0)  13:4

2 Kominiarze Homer                        2   6   (2-0-0)   8:4

3 Awiatorzy PZL Świdnik                 2   3   (1-0-1)   9:7

4 Handlowcy CB Oldboys Team      2   1   (0-1-1)   6:8

5 Urzędnicy JP Team                       2   1   (0-1-1)   7:10

6 Służba Liturgiczna                        2   0   (0-0-2)   3:13

9 goli – Sebastian Witkowski (Kamerzyści Kos-Wit)

6 goli – Kamil Cieśla (Awiatorzy PZL Świdnik)

3 gole – Grzegorz Pyć (Kominiarze Homer)

Sławomir Całka (Urzędnicy JP Team)

KLASYFIKACJA BRAMKARZY „ZŁOTA RĄCZKA”

1 Urzędnicy JP Team (Puczkowski)                       30%    3/10

2 Kamerzyści Kos-Wit (Stańczyk)                          20%    2/10

3 Kominiarze Homer (Waluda)                               10%    1/10

4 Handlowcy CB Oldboys Team (Rosa)                 10%    1/10

5 Służba Liturgiczna (Żuk, Jaśkowiak)                   10%    1/10

6 Awiatorzy PZL Świdnik (Kawalec, Zwierzański)    0%    0/10

Po nazwisku bramkarza podawany jest procent obronionych rzutów karnych, a w dalszej kolejności: liczba obronionych rzutów karnych/ogólna liczba strzałów z rzutów karnych (tylko z konkursów po zakończeniu meczu).

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA „MISTRZOWIE KARNIAKÓW”

1 Urzędnicy JP Team                  80%    8/10

2 Służba Liturgiczna                   80%    8/10

3 Kominiarze Homer                   60%    6/10

4 Awiatorzy PZL Świdnik             60%    6/10

5 Kamerzyści Kos-Wit                 40%    4/10

6 Handlowcy CB Oldboys Team  40%    4/10

Po nazwie drużyny podawany jest procent wykorzystanych rzutów karnych, a w dalszej kolejności: liczba wykorzystanych rzutów karnych/ogólna liczba strzałów z rzutów karnych (tylko z konkursów po zakończeniu meczu).

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA „FAIR PLAY”

1 Kamerzyści Kos-Wit                    0

2 Awiatorzy PZL Świdnik                0

3 Handlowcy CB Oldboys Team     0

4 Służba Liturgiczna                       0

5 Kominiarze Homer                       2 (1)

6 Urzędnicy JP Team                      4 (2)

O wyższym miejscu drużyny decyduje mniejsza liczba punktów karnych zebranych w trakcie całego sezonu. W przypadku jednakowej ilości punktów o wyższym miejscu w klasyfikacji decyduje mniejsza liczba jednorazowych napomnień (żółte kartki), wykluczeń (czerwone kartki) i walkowerów w całych rozgrywkach, a przy jednakowej ich liczbie wyższe miejsce drużyny w końcowej tabeli sezonu.

GRUPA „35+”

WTOREK 23 KWIETNIA 2024 r.

20.00 Służba Liturgiczna - Awiatorzy PZL Świdnik

21.00 Urzędnicy JP Team - Kominiarze Homer