WYNIKI 2 KOLEJKI GRUPY „OPEN” LIGI PABLO W ŚWIDNIKU!!!

Rozpoczął się kolejny sezon Piłkarskiej Amatorskiej Branżowej Ligi Orlikowej w Świdniku zorganizowanej przez stowarzyszenie Manufaktura Futbolu. Do rywalizacji w grupie „open” stanęło 6 drużyn. Mecze są rozgrywane na boisku Orlik Szkoły Podstawowej nr 5 przy ul. Jarzębinowej 6 w Świdniku, która jest oficjalnym partnerem Ligi PABLO. Rozgrywki w całości są finansowane ze Świdnickiego Budżetu Obywatelskiego.

W meczach 2 kolejki, we czwartek 11 kwietnia br., Ekolodzy Eco-World wysoko pokonali ekipę Franciszkanie FC 13:5, Kelnerzy MTS Akapelka, po zaciętej walce, minimalnie zwyciężyli Bukmacherów FC Wahadłowi 5:4, a Piekarze Adampol Team rozgromili Kopaczy FC aż 12:1!  Poniżej szczegółowe wyniki 2 kolejki grupy „open”, aktualna tabela, sytuacja w prowadzonych klasyfikacjach oraz terminarz gier 3 kolejki na czwartek 18 kwietnia br.

WYNIKI – 2 KOLEJKA

CZWARTEK 11 KWIETNIA 2024 r.

Ekolodzy Eco-World - Franciszkanie FC 13:5 (5:3)

Bramki: Dawid Kurkiewicz 7, Kamil Śliczniak 3, Sebastian Wojciechowski 2, Paweł Kozak – Hubert Konowałek 5.

Ekolodzy Eco-World: Marcin Głażewski, Damian Kowalski, Aleks Dunda, Paweł Kozak (kpt), Przemysław Kowalski, Dawid Kurkiewicz, Kamil Śliczniak, Damian Chyliński, Sebastian Wojciechowski. Kierownik drużyny: Rafał Korchut.

Franciszkanie FC: Maksymilian Mazur, Paweł Wąsiewicz (kpt), Hubert Konowałek, Mikołaj Ulewicz, Jakub Miazek, Dawid Włosek, Dariusz Niedźwiadek, Kacper Chmiel. Kierownik drużyny: Paweł Wąsiewicz.

W pomeczowym konkursie rzutów karnych 3:4.

Kelnerzy MTS Akapelka - Bukmacherzy FC Wahadłowi

Bramki: Jakub Gałka 2, Bartosz Warych 2, Maciej Żaba – Edwin Mościcki 2, Eryk Narejko, Kacper Ciozda.

Kelnerzy MTS Akapelka: Kacper Warchocki, Jakub Gałka (kpt), Mateusz Banach (ż), Maciej Żaba (ż), Bartosz Warych, Szymon Klępka. Kierownik drużyny: Jakub Gałka.

Bukmacherzy FC Wahadłowi: Aleksander Szmania, Eryk Narejko, Tomasz Żurek, Marcel Mościcki (kpt), Kacper Bereza, Kacper Ciozda, Mateusz Lesicki, Grzegorz Lipski, Edwin Mościcki. Kierownik drużyny: Marcel Mościcki.

W pomeczowym konkursie rzutów karnych 4:4.

Piekarze Adampol Team - Kopacze FC 12:1 (7:0)

Bramki: Jacek Kochalski 7, Marcin Bijas 2, Jakub Solarski 2, Piotr Bród – Piotr Charytański.

Piekarze Adampol Team: Marek Niedźwiedź, Paweł Szyjduk, Jakub Solarski, Piotr Bród, Jacek Kochalski, Marcin Szyjduk, Marcin Bijas (kpt), Piotr Chlebuś, Mateusz Warda. Kierownik drużyny: Marcin Bijas.

Kopacze FC: Krzysztof Terlecki, Hubert Wnuk, Jacek Kosierb (kpt), Adam Fliszkiewicz, Marek Dalentka, Konrad Dziurawiec, Piotr Charytański, Krzysztof Mroczek, Adam Szyndler, Michał Romanowski, Dominik Stanikowski, Adrian Oleksiejuk. Kierownik drużyny: Jacek Kosierb.

W pomeczowym konkursie rzutów karnych 3:2.

1 Piekarze Adampol Team              2   6   (2-0-0)   19:3

2 Kelnerzy MTS Akapelka               2   6   (2-0-0)     8:5

3 Ekolodzy Eco-World                     2   3   (1-0-1)   14:8

4 Franciszkanie FC                         2   3   (1-0-1)     9:14

5 Bukmacherzy FC Wahadłowi       2   0   (0-0-2)     6:12

6 Kopacze FC                                 2   0   (0-0-2)     2:16

9 goli - Jacek Kochalski (Piekarze Adampol Team)

7 goli – Dawid Kurkiewicz (Ekolodzy Eco-World)

Hubert Konowałek (Franciszkanie FC)

4 gole – Jakub Gałka (Kelnerzy MTS Akapelka)

KLASYFIKACJA BRAMKARZY „ZŁOTA RĄCZKA”

1 Piekarze Adampol Team (Skrajnowski, Niedźwiedź)     20%   2/10

2 Franciszkanie FC (Mazur)                                             10%   1/10

3 Kopacze FC (Terlecki)                                                   10%   1/10

4 Kelnerzy MTS Akapelka (Warchocki)                              0%   0/10

5 Ekolodzy Eco-World (Głażewski)                                    0%   0/10

6 Bukmacherzy FC Wahadłowi (Mroczko, Szmania)         0%   0/10

Po nazwisku bramkarza podawany jest procent obronionych rzutów karnych, a w dalszej kolejności: liczba obronionych rzutów karnych/ogólna liczba strzałów z rzutów karnych (tylko z konkursów po zakończeniu meczu).

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA „MISTRZOWIE KARNIAKÓW”

1 Kelnerzy MTS Akapelka           80%  8/10

2 Franciszkanie FC                     80%   8/10

3 Piekarze Adampol Team          70%   7/10

4 Ekolodzy Eco-World                 60%   6/10

5 Kopacze FC                             60%   6/10

6 Bukmacherzy FC Wahadłowi   50%   5/10

Po nazwie drużyny podawany jest procent wykorzystanych rzutów karnych, a w dalszej kolejności: liczba wykorzystanych rzutów karnych/ogólna liczba strzałów z rzutów karnych (tylko z konkursów po zakończeniu meczu).

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA „FAIR PLAY”

1 Piekarze Adampol Team          0

2 Ekolodzy Eco-World                0

3 Franciszkanie FC                     0

4 Bukmacherzy FC Wahadłowi   0

5 Kopacze FC                             0

6 Kelnerzy MTS Akapelka           4 (2)

O wyższym miejscu drużyny decyduje mniejsza liczba punktów karnych zebranych w trakcie całego sezonu. W przypadku jednakowej ilości punktów o wyższym miejscu w klasyfikacji decyduje mniejsza liczba jednorazowych napomnień (żółte kartki), wykluczeń (czerwone kartki) i walkowerów w całych rozgrywkach, a przy jednakowej ich liczbie wyższe miejsce drużyny w końcowej tabeli sezonu.

CZWARTEK 18 KWIETNIA 2024 r.

20.00 Kopacze FC - Kelnerzy MTS Akapelka

21.00 Franciszkanie FC - Piekarze Adampol Team