HYDROCENTRUM WSPIERA PIŁKARSKIE INICJATYWY!!!

W najbliższą niedzielę 20 czerwca w godz. 15-18 na stadionie Ludowego Klubu Sportowego Perła Progres w Mełgwi zostanie rozegrany turniej Final Four w ramach Wojewódzkiej Ligi Oldbojów 35+ w piłce nożnej drużyn siedmioosobowych. Pierwsze tego typu rozgrywki na Lubelszczyźnie zorganizowało stowarzyszenie Manufaktura Futbolu ze Świdnika. Po raz kolejny piłkarską inicjatywę na terenie powiatu świdnickiego bardzo chętnie wsparła firma HYDROCENTRUM ze Świdnika. Andrzej Bernat & Piotr Jaroszewski ufundowali piękne puchary dla najlepszych zawodników drużyn, które w niedzielę będą rywalizować o tytuł mistrzowski w województwie lubelskim!

Hydrocentrum Świdnik nie od dziś wspiera lokalne inicjatywy piłkarskie. Na przestrzeni ostatnich lat firma współpracowała z Manufakturą Futbolu przy organizacji: Piłkarskiej Amatorskiej Ligi Futsalu, Beach Soccer Świdnik Cup '2020 czy Turnieju o Puchar Starosty Świdnickiego w piłce nożnej drużyn jedenastoosobowych. Pięknie dziękujemy i liczymy na dalszą owocną współpracę!

* * *

Firma Hydrocentrum działa w branży grzewczej, sanitarnej oraz budowlanej. W sklepach firmowych posiada szeroki asortyment materiałów hydraulicznych oraz budowlanych, chemii budowlanej, farb, narzędzi jak również zajmuje się doborem urządzeń grzewczych, tj. kotłów, grzejników, podgrzewaczy elektrycznych i gazowych jak również armatury sanitarnej tj. kabin natryskowych, wanien, ceramiki sanitarnej, baterii. Ponadto oferuje szeroki zakres usług: przyłącza wodne, gazowe, montaż urządzeń grzewczych i armatury sanitarnej, wykonywanie instalacji wod.-kan., c.o. i c.w.u.

Hydrocentrum współpracuje z wykonawcami budowlanymi oraz instalatorami z branży hydraulicznej, jak również wykonawcami wentylacji i rekuperacji.

Gorąco polecamy współpracę i zapraszamy do zakupów w sklepach Hydrocentrum, gdzie zawsze czeka na państwa miła i profesjonalna obsługa!

Sklepy mieszczą się w Świdniku przy ul. Skarżyńskiego 1B i Wyszyńskiego 14. Telefony: 796-796-138 oraz 727-930-615. Szczegółowe informacje na: