WYNIKI 4 KOLEJKI GRUPY „OPEN” LIGI PABLO W ŚWIDNIKU!!!

Trwa kolejny sezon Piłkarskiej Amatorskiej Branżowej Ligi Orlikowej w Świdniku zorganizowanej przez stowarzyszenie Manufaktura Futbolu. Do rywalizacji w grupie „open” stanęło 6 drużyn. Mecze są rozgrywane na boisku Orlik Szkoły Podstawowej nr 5 przy ul. Jarzębinowej 6 w Świdniku, która jest oficjalnym partnerem Ligi PABLO. Rozgrywki w całości są finansowane ze Świdnickiego Budżetu Obywatelskiego.

W meczach 4 kolejki, we czwartek 25 kwietnia br., Bukmacherzy FC Wahadłowi po zaciętym spotkaniu okazali się lepsi od Kopaczy FC zwyciężając minimalnie 6:5, Kelnerzy MTS Akapelka rozgromili ekipę Franciszkanie FC aż 10:2, a Ekolodzy po bardzo dobrym meczu musieli uznać wyższość Piekarzy Adampol Team przegrywając w końcówce meczu 2:3! Poniżej szczegółowe wyniki 4 kolejki grupy „open”, aktualna tabela, sytuacja w prowadzonych klasyfikacjach oraz terminarz gier 5 kolejki na czwartek 9 maja br.

WYNIKI – 4 KOLEJKA

CZWARTEK 25 KWIETNIA 2024 r.

Bukmacherzy FC Wahadłowi - Kopacze FC 6:5 (0:3)

Bramki: Maciej Jackowski 2, Tomasz Żurek 2, Maciej Partyka, Kacper Bereza – Konrad Koper 2, Adam Szyndler, Anthony D'elia, Marek Dalentka.

Bukmacherzy FC Wahadłowi: Aleksander Szmania, Tomasz Żurek, Marcel Mościcki (kpt), Kacper Bereza, Kacper Ciozda, Grzegorz Lipski, Maciej Jackowski, Maciej Partyka, Mateusz Lesicki. Kierownik drużyny: Marcel Mościcki.

Kopacze FC: Krzysztof Terlecki (ż), Konrad Koper, Igor Śliwa, Anthony D'elia, Jacek Kosierb (kpt), Krzysztof Mroczek, Marek Dalentka, Piotr Charytański, Adam Szyndler, Jarosław Siliwon, Jerzy Ornal, Dominik Stanikowski, Konrad Dziurawiec, Adrian Oleksiejuk. Kierownik drużyny: Jacek Kosierb.

W pomeczowym konkursie rzutów karnych 3:2.

Kelnerzy MTS Akapelka - Franciszkanie FC 10:2 (4:0)

Bramki: Szymon Klępka 4, Jakub Gałka 2, Mikołaj Poniatowski 2, Maciej Żaba, Bartosz Warych – Kacper Chmiel, Jakub Miazek.

Kelnerzy MTS Akapelka: Kacper Warchocki, Jakub Gałka (kpt), Mateusz Banach, Maciej Żaba, Bartosz Warych, Szymon Klępka, Adrian Peciak, Mikołaj Poniatowski. Kierownik drużyny: Jakub Gałka.

Franciszkanie FC: Maksymilian Mazur, Paweł Wąsiewicz (kpt), Hubert Konowałek, Daniel Stachyra, Mikołaj Ulewicz, Kacper Chmiel, Jakub Miazek. Kierownik drużyny: Paweł Wąsiewicz.

W pomeczowym konkursie rzutów karnych 4:4.

Ekolodzy Eco-World - Piekarze Adampol Team 2:3 (0:2)

Bramki: Aleks Dunda, Kamil Śliczniak – Bartłomiej Dworucha, Jacek Kochalski, Krystian Joć.

Ekolodzy Eco-World: Damian Janczak, Aleks Dunda, Paweł Kozak, Damian Chyliński, Sebastian Wojciechowski, Kamil Śliczniak, Rafał Korchut (kpt). Kierownik drużyny: Kamil Śliczniak.

Piekarze Adampol Team: Marek Niedźwiedź, Paweł Szyjduk, Jakub Solarski, Jacek Kochalski, Krystian Joć (kpt), Adam Słowik, Marcin Bijas, Bartłomiej Dworucha, Dariusz Komarzeniec, Mateusz Warda. Kierownik drużyny: Krystian Joć.

W pomeczowym konkursie rzutów karnych 3:1.

1 Kelnerzy MTS Akapelka             4   12   (4-0-0)   35:10

2 Piekarze Adampol Team             4   12   (4-0-0)   28:8

3 Ekolodzy Eco-World                   4     6   (2-0-2)   25:18

4 Franciszkanie FC                        4     3   (1-0-3)   14:30

5 Bukmacherzy FC Wahadłowi      4     3   (1-0-3)   19:26

6 Kopacze FC                                4     0   (0-0-4)   10:39

14 goli – Dawid Kurkiewicz (Ekolodzy Eco-World)

12 goli - Jacek Kochalski (Piekarze Adampol Team)

10 goli – Jakub Gałka (Kelnerzy MTS Akapelka)

9 goli - Hubert Konowałek (Franciszkanie FC)

KLASYFIKACJA BRAMKARZY „ZŁOTA RĄCZKA”

1 Kopacze FC (Terlecki)                                                               25,00%   5/20

2 Piekarze Adampol Team (Skrajnowski, Niedźwiedź)                 15,00%   3/20

3 Ekolodzy Eco-World (Głażewski, Janczak)                                15,00%   3/20

4 Franciszkanie FC (Mazur)                                                          15,00%   3/20

5 Kelnerzy MTS Akapelka (Warchocki)                                            5,00%   1/20

6 Bukmacherzy FC Wahadłowi (Mroczko, Szmania, Wdowicz)       0,00%   0/20

Po nazwisku bramkarza podawany jest procent obronionych rzutów karnych, a w dalszej kolejności: liczba obronionych rzutów karnych/ogólna liczba strzałów z rzutów karnych (tylko z konkursów po zakończeniu meczu).

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA „MISTRZOWIE KARNIAKÓW”

1 Kelnerzy MTS Akapelka                   75,00%   15/20

2 Ekolodzy Eco-World                         65,00%   13/20

3 Franciszkanie FC                             65,00%   13/20

4 Piekarze Adampol Team                   55,00%   11/20

5 Bukmacherzy FC Wahadłowi            55,00%   11/20

6 Kopacze FC                                      50,00%   10/20

Po nazwie drużyny podawany jest procent wykorzystanych rzutów karnych, a w dalszej kolejności: liczba wykorzystanych rzutów karnych/ogólna liczba strzałów z rzutów karnych (tylko z konkursów po zakończeniu meczu).

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA „FAIR PLAY”

1 Piekarze Adampol Team          0

2 Franciszkanie FC                     0

3 Bukmacherzy FC Wahadłowi   0

4 Ekolodzy Eco-World                 2 (1)

5 Kopacze FC                             2 (1)

6 Kelnerzy MTS Akapelka           4 (2)

O wyższym miejscu drużyny decyduje mniejsza liczba punktów karnych zebranych w trakcie całego sezonu. W przypadku jednakowej ilości punktów o wyższym miejscu w klasyfikacji decyduje mniejsza liczba jednorazowych napomnień (żółte kartki), wykluczeń (czerwone kartki) i walkowerów w całych rozgrywkach, a przy jednakowej ich liczbie wyższe miejsce drużyny w końcowej tabeli sezonu.

CZWARTEK 9 MAJA 2024 r.

20.00 Kopacze FC - Ekolodzy Eco-World