ŚWIDNICKA ORLIKOWA LIGA PABLO '2024 ROZLOSOWANA!!!

We czwartek 4 kwietnia br. rozpocznie się kolejny sezon Piłkarskiej Amatorskiej Branżowej Ligi Orlikowej w Świdniku. Tym razem do rywalizacji stanie w sumie 12 drużyn podzielonych na grupę „open” i grupę „35+”. W stawce zespołów kategorii „open”, oprócz obrońców tytułu mistrzowskiego czyli Piekarzy Adampol Team, zagrają: Kelnerzy MTS Akapelka, Bukmacherzy FC Wahadłowi, Kopacze FC, Franciszkanie FC i Ekolodzy Eco-World. Wśród ekip w kategorii „35+” nie zabraknie oczywiście najlepszej drużyny poprzedniego sezonu, czyli Awiatorów PZL Świdnik. Zagrają także: Handlowcy CB Oldboys Team, Urzędnicy JP Team, Kamerzyści Kos-Wit, Służba Liturgiczna i Kominiarze Homer. Mecze będą rozgrywane na boisku Orlik Szkoły Podstawowej nr 5 przy ul. Jarzębinowej 6 w Świdniku, która od lat jest oficjalnym partnerem Ligi PABLO. Rozgrywki w całości zostaną sfinansowane ze Świdnickiego Budżetu Obywatelskiego. Poniżej szczegółowy terminarz gier 1 kolejki.

TERMINARZ

CZWARTEK 4 KWIETNIA 2024 R.

1 KOLEJKA

20.00 Kelnerzy MTS Akapelka - Ekolodzy Eco-World

21.00 Bukmacherzy FC Wahadłowi - Piekarze Adampol Team

22.00 Kopacze FC – Franciszkanie FC

GRUPA „35+”

WTOREK 9 KWIETNIA 2024 R.

1 KOLEJKA

20.00 Handlowcy CB Oldboys Team - Kominiarze Homer