TERMINARZ POWIATOWEJ AMATORSKIEJ LIGI FUTSALU W ŚWIDNIKU - SOBOTA 3 LUTEGO 2024 ROKU!!!

Dobiega końca jubileuszowa 25 edycja Powiatowej Amatorskiej Ligi Futsalu w Świdniku. Organizatorami rozgrywek w sezonie 2023/2024 są: Starostwo Powiatowe, Stowarzyszenie Manufaktura Futbolu oraz I Liceum Ogólnokształcące w Świdniku. Partnerzy ligi to: Progres, Olimp Trofea Sportowe, Sportico, Hydrocentrum i OAKP Lublin. Patronat Honorowy sprawują: Starosta Świdnicki Łukasz Reszka i Prezes Lubelskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Bartnik. Patronatem medialnym rozgrywki objęły redakcje: Dziennika Wschodniego, Głosu Świdnika i Lokalnego Przeglądu Piłkarskiego. Mecze są rozgrywane w hali sportowej I LO przy ul. Okulickiego 13 w Świdniku. W rywalizacji bierze udział 13 drużyn podzielonych na Progres Ligę Open i Olimp Trofea Sportowe Ligę Oldbojów. Organizatorzy prowadzą liczne klasyfikacje indywidualne oraz zespołowe. Poniżej terminarz gier ostatniej kolejki wyznaczonej na sobotę 3 lutego 2024 r.

SOBOTA 3 LUTEGO 2024 R.

3 KOLEJKA 2 RUNDY