WYNIKI 3 KOLEJKI GRUPY „35+” LIGI PABLO W ŚWIDNIKU!!!

Trwa kolejny sezon Piłkarskiej Amatorskiej Branżowej Ligi Orlikowej w Świdniku zorganizowanej przez stowarzyszenie Manufaktura Futbolu. Do rywalizacji w grupie „35+” stanęło 6 drużyn. Mecze są rozgrywane na boisku Orlik Szkoły Podstawowej nr 5 przy ul. Jarzębinowej 6 w Świdniku, która jest oficjalnym partnerem Ligi PABLO. Rozgrywki w całości są finansowane ze Świdnickiego Budżetu Obywatelskiego.

W meczach 3 kolejki, we wtorek 23 kwietnia br., nie brakowało emocji. Służba Liturgiczna dzielnie stawiła czoła Awiatorom, ale po „strzelance” musiała uznać wyższość mistrzów sprzed roku przegrywając 5:9 (2:5). Urzędnicy JP Team choć do przerwy remisowali z Kominiarzami Homer to ostatecznie ulegli rywalom aż 3:8 (3:3). W trzecim meczu Kamerzyści Kos-Wit ulegli Handlowcom CB Oldboys Team 3:5 (1:2). Poniżej szczegółowe wyniki 3 kolejki grupy „35+”, aktualna tabela, sytuacja w prowadzonych klasyfikacjach oraz terminarz gier 4 kolejki wyznaczonej na wtorek 7 maja br.

WYNIKI – 3 KOLEJKA

GRUPA „35+”

WTOREK 23 KWIETNIA 2024 r.

Służba Liturgiczna - Awiatorzy PZL Świdnik 5:9 (2:5)

Bramki: Maksymilian Kuś 2, Sebastian Kulik, Marcin Pastusiak, samobójcza – Kamil Cieśla 6, Michał Skoczylas, Marcin Bijas, samobójcza.

Służba Liturgiczna: Krzysztof Woś, Marcin Pastusiak, Jarosław Kowalik, Maksymilian Kuś, Marcin Kusiak, Sebastian Kulik, Mirosław Sobiesiak (kpt). Kierownik drużyny: Mirosław Sobiesiak.

Awiatorzy PZL Świdnik: Ludwik Kawalec, Mariusz Gumulski, Jakub Solarski, Michał Skoczylas (kpt), Marcin Bijas, Kamil Cieśla, Tomasz Bereza. Kierownik drużyny: Ludwik Kawalec.

W pomeczowym konkursie rzutów karnych 3:3.

Urzędnicy JP Team - Kominiarze Homer 3:8 (3:3)

Bramki: Artur Harasim, Sławomir Całka, Wojciech Bizior – Grzegorz Pyć 3, Adam Szeniak 2, Michał Chyliński, Piotr Kachniarz, Krzysztof Leśniak.

Urzędnicy JP Team: Jerzy Puczkowski, Artur Harasim (kpt), Sławomir Całka, Sławomir Łukowski, Wojciech Bizior, Piotr Niedziela, Marek Dalentka, Michał Romanowski, Łukasz Sulowski. Kierownik drużyny: Jerzy Puczkowski.

Kominiarze Homer: Jacek Waluda, Grzegorz Pyć (kpt), Jacek Trumiński, Adam Szeniak, Mateusz Cadima, Piotr Kachniarz, Krzysztof Leśniak, Michał Chyliński, Mirosław Jarocki. Kierownik drużyny: Jacek Trumiński.

W pomeczowym konkursie rzutów karnych 4:3.

Kamerzyści Kos-Wit - Handlowcy CB Oldboys Team 3:5 (1:2)

Bramki: Sebastian Witkowski 3 – Andriy Shtohryn 2, Tomasz Kulisz, Marcin Wroński, Michał Harasymow.

Kamerzyści Kos-Wit: Tomasz Kasak (ż), Paweł Kasak (kpt), Grzegorz Limek, Radosław Koniec, Michał Gołąb, Paweł Marzenowski, Sebastian Witkowski. Kierownik drużyny: Radosław Koniec.

Handlowcy CB Oldboys Team: Paweł Jakubas, Krzysztof Wójcik, Łukasz Huszaluk, Paweł Fijałkowski, Konrad Jóźwik, Paweł Sawicki, Marcin Wroński, Andriy Shtohryn, Michał Harasymow, Tomasz Kulisz (kpt). Kierownik drużyny: Tomasz Kulisz.

W pomeczowym konkursie rzutów karnych 4:4.

1 Kominiarze Homer                           3   9   (3-0-0)    16:7

2 Kamerzyści Kos-Wit                         3   6   (2-0-1)    16:9

3 Awiatorzy PZL Świdnik                     3   6   (2-0-1)    18:12

4 Handlowcy CB Oldboys Team          3   4   (1-1-1)    11:11

5 Urzędnicy JP Team                           3   1   (0-1-2)    10:18

6 Służba Liturgiczna                            3   0   (0-0-3)      8:22

12 goli – Sebastian Witkowski (Kamerzyści Kos-Wit)

Kamil Cieśla (Awiatorzy PZL Świdnik)

6 goli – Grzegorz Pyć (Kominiarze Homer)

4 gole - Sławomir Całka (Urzędnicy JP Team)

KLASYFIKACJA BRAMKARZY „ZŁOTA RĄCZKA”

1 Urzędnicy JP Team (Puczkowski)                                         33,33%    5/15

2 Kamerzyści Kos-Wit (Stańczyk, T. Kasak)                            20,00%    3/15

3 Kominiarze Homer (Waluda)                                                 13,33%    2/15

4 Awiatorzy PZL Świdnik (Kawalec, Zwierzański, Solarski)      13,33%    2/15

5 Handlowcy CB Oldboys Team (Rosa, Jakubas)                    13,33%    2/15

6 Służba Liturgiczna (Żuk, Jaśkowiak, Woś)                             13,33%    2/15

Po nazwisku bramkarza podawany jest procent obronionych rzutów karnych, a w dalszej kolejności: liczba obronionych rzutów karnych/ogólna liczba strzałów z rzutów karnych (tylko z konkursów po zakończeniu meczu).

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA „MISTRZOWIE KARNIAKÓW”

1 Urzędnicy JP Team                  80,00%  12/15

2 Służba Liturgiczna                   73,33%   11/15

3 Kominiarze Homer                   60,00%    9/15

4 Awiatorzy PZL Świdnik             60,00%    9/15

5 Kamerzyści Kos-Wit                 53,33%    8/15

6 Handlowcy CB Oldboys Team  53,33%    8/15

Po nazwie drużyny podawany jest procent wykorzystanych rzutów karnych, a w dalszej kolejności: liczba wykorzystanych rzutów karnych/ogólna liczba strzałów z rzutów karnych (tylko z konkursów po zakończeniu meczu). Przy równym procencie wykorzystanych rzutów karnych o wyższym miejscu w tej klasyfikacji decyduje wyższe miejsce drużyny w tabeli rozgrywek.

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA „FAIR PLAY”

1 Awiatorzy PZL Świdnik                0

2 Handlowcy CB Oldboys Team     0

3 Służba Liturgiczna                       0

4 Kominiarze Homer                       2 (1)

5 Kamerzyści Kos-Wit                    2 (1)

6 Urzędnicy JP Team                     4 (2)

O wyższym miejscu drużyny decyduje mniejsza liczba punktów karnych zebranych w trakcie całego sezonu. W przypadku jednakowej ilości punktów o wyższym miejscu w klasyfikacji decyduje mniejsza liczba jednorazowych napomnień (żółte kartki), wykluczeń (czerwone kartki) i walkowerów w całych rozgrywkach, a przy jednakowej ich liczbie wyższe miejsce drużyny w końcowej tabeli sezonu.

GRUPA „35+”

WTOREK 7 MAJA 2024 r.