WYNIKI 3 KOLEJKI GRUPY „OPEN” LIGI PABLO W ŚWIDNIKU!!!

Trwa kolejny sezon Piłkarskiej Amatorskiej Branżowej Ligi Orlikowej w Świdniku zorganizowanej przez stowarzyszenie Manufaktura Futbolu. Do rywalizacji w grupie „open” stanęło 6 drużyn. Mecze są rozgrywane na boisku Orlik Szkoły Podstawowej nr 5 przy ul. Jarzębinowej 6 w Świdniku, która jest oficjalnym partnerem Ligi PABLO. Rozgrywki w całości są finansowane ze Świdnickiego Budżetu Obywatelskiego.

W meczach 3 kolejki, we czwartek 18 kwietnia br., Kopacze FC ulegli aż 3:17 Kelnerom MTS Akapelka, Franciszkanie FC nie dali rady Piekarzom Adampol Team przegrywając 3:6, a Bukmacherzy FC Wahadłowi po niesamowitym spotkaniu, obfitującym w gole z obu stron, ulegli Ekologom Eco-World 7:9! Poniżej szczegółowe wyniki 3 kolejki grupy „open”, aktualna tabela, sytuacja w prowadzonych klasyfikacjach oraz terminarz gier 4 kolejki na czwartek 25 kwietnia br.

WYNIKI – 3 KOLEJKA

CZWARTEK 18 KWIETNIA 2024 r.

Kopacze FC - Kelnerzy MTS Akapelka 3:17 (0:11)

Bramki: Hubert Wnuk 2, Piotr Charytański – Jakub Gałka 4, Mateusz Banach 4, Szymon Warych 3, Maciej Żaba 2, Szymon Klępka 2, Mikołaj Poniatowski 2.

Kopacze FC: Krzysztof Terlecki, Hubert Wnuk, Jacek Kosierb, Daniel Sznajder, Marek Dalentka, Piotr Charytański, Adam Szyndler, Jarosław Siliwon, Jerzy Ornal (kpt), Marcin Kryszak, Adrian Oleksiejuk. Kierownik drużyny: Jacek Kosierb.

Kelnerzy MTS Akapelka: Kacper Warchocki, Jakub Gałka (kpt), Mateusz Banach, Maciej Żaba, Bartosz Warych, Szymon Klępka, Adrian Peciak, Mikołaj Poniatowski. Kierownik drużyny: Jakub Gałka.

W pomeczowym konkursie rzutów karnych 2:3.

Franciszkanie FC - Piekarze Adampol Team 3:6 (1:3)

Bramki: Hubert Konowałek 2, Tomasz Sapuła – Piotr Bród 2, Jacek Kochalski 2, Piotr Chlebuś, Jakub Solarski.

Franciszkanie FC: Maksymilian Mazur, Paweł Wąsiewicz (kpt), Hubert Konowałek, Daniel Stachyra, Łukasz Szymański, Tomasz Sapuła. Kierownik drużyny: Paweł Wąsiewicz.

Piekarze Adampol Team: Marek Niedźwiedź, Paweł Szyjduk, Jakub Solarski, Piotr Bród, Jacek Kochalski, Krystian Joć (kpt), Piotr Chlebuś, Mateusz Warda. Kierownik drużyny: Krystian Joć.

W pomeczowym konkursie rzutów karnych 1:3.

Bukmacherzy FC Wahadłowi - Ekolodzy Eco-World 7:9 (3:5)

Bramki: Maciej Partyka 2, Edwin Mościcki 2, Dawid Wdowicz, Eryk Narejko, Grzegorz Lipski – Dawid Kurkiewicz 7, Aleks Dunda, Rafał Korchut.

Bukmacherzy FC Wahadłowi: Dawid Wdowicz, Eryk Narejko, Tomasz Żurek, Marcel Mościcki (kpt), Kacper Bereza, Kacper Ciozda, Grzegorz Lipski, Maciej Jackowski, Maciej Partyka, Edwin Mościcki. Kierownik drużyny: Marcel Mościcki.

Ekolodzy Eco-World: Damian Janczak, Aleks Dunda, Paweł Kozak (kpt), Przemysław Kowalski, Dawid Kurkiewicz (ż), Damian Chyliński, Sebastian Wojciechowski, Rafał Korchut. Kierownik drużyny: Rafał Korchut.

W pomeczowym konkursie rzutów karnych 3:4.

1 Piekarze Adampol Team              3   9   (3-0-0)   25:6

2 Kelnerzy MTS Akapelka               3   9   (3-0-0)   25:8

3 Ekolodzy Eco-World                     3   6   (2-0-1)   23:15

4 Franciszkanie FC                          3   3   (1-0-2)   12:20

5 Bukmacherzy FC Wahadłowi        3   0   (0-0-3)   13:21

6 Kopacze FC                                  3   0   (0-0-3)     5:33

14 goli – Dawid Kurkiewicz (Ekolodzy Eco-World)

11 goli - Jacek Kochalski (Piekarze Adampol Team)

9 goli - Hubert Konowałek (Franciszkanie FC)

8 goli – Jakub Gałka (Kelnerzy MTS Akapelka)

KLASYFIKACJA BRAMKARZY „ZŁOTA RĄCZKA”

1 Piekarze Adampol Team (Skrajnowski, Niedźwiedź)                20,00%    3/15

2 Kopacze FC (Terlecki)                                                               20,00%    3/15

3 Franciszkanie FC (Mazur)                                                         13,33%    2/15

4 Kelnerzy MTS Akapelka (Warchocki)                                           0,00%   0/15

5 Ekolodzy Eco-World (Głażewski, Janczak)                                  0,00%    0/15

6 Bukmacherzy FC Wahadłowi (Mroczko, Szmania, Wdowicz)      0,00%    0/15

Po nazwisku bramkarza podawany jest procent obronionych rzutów karnych, a w dalszej kolejności: liczba obronionych rzutów karnych/ogólna liczba strzałów z rzutów karnych (tylko z konkursów po zakończeniu meczu).

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA „MISTRZOWIE KARNIAKÓW”

1 Kelnerzy MTS Akapelka                   73,33%  11/15

2 Piekarze Adampol Team                   66,66%  10/15

3 Ekolodzy Eco-World                         66,66%  10/15

4 Franciszkanie FC                              60,00%    9/15

5 Bukmacherzy FC Wahadłowi            53,33%    8/15

6 Kopacze FC                                      53,33%    8/15

Po nazwie drużyny podawany jest procent wykorzystanych rzutów karnych, a w dalszej kolejności: liczba wykorzystanych rzutów karnych/ogólna liczba strzałów z rzutów karnych (tylko z konkursów po zakończeniu meczu).

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA „FAIR PLAY”

1 Piekarze Adampol Team            0

2 Franciszkanie FC                       0

3 Bukmacherzy FC Wahadłowi     0

4 Kopacze FC                               0

5 Ekolodzy Eco-World                   2 (1)

6 Kelnerzy MTS Akapelka             4 (2)

O wyższym miejscu drużyny decyduje mniejsza liczba punktów karnych zebranych w trakcie całego sezonu. W przypadku jednakowej ilości punktów o wyższym miejscu w klasyfikacji decyduje mniejsza liczba jednorazowych napomnień (żółte kartki), wykluczeń (czerwone kartki) i walkowerów w całych rozgrywkach, a przy jednakowej ich liczbie wyższe miejsce drużyny w końcowej tabeli sezonu.

CZWARTEK 25 KWIETNIA 2024 r.

20.00 Bukmacherzy FC Wahadłowi - Kopacze FC

21.00 Kelnerzy MTS Akapelka - Franciszkanie FC