ZNAMY SKŁAD TURNIEJU FINAL FOUR WLO35+!!!

Turniejami w Siennicy Różanej i Rożdżałowie zakończyły się zmagania w zasadniczej części sezonu 2021 w ramach Wojewódzkiej Ligi Oldbojów 35+ w piłce nożnej drużyn siedmioosobowych. Walka o wejście do turnieju Final Four była zacięta i trwała do ostatniego meczu. Ostatecznie w grze o medale i główne trofeum czyli Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego, pozostały cztery zespoły: Gardenmet Krasnystaw, Gmina Chełm, Oldboys MOSiR Włodawa i Znicz Siennica Różana. Mecze finałowe zostaną rozegrane w najbliższą niedzielę 20 czerwca br. na stadionie Ludowego Klubu Sportowego Perła w Mełgwi.

Pomysłodawcą i organizatorem pierwszej edycji tych rozgrywek jest stowarzyszenie Manufaktura Futbolu w Świdniku. Ligę swoim honorowym patronatem objęli: Marszałek Województwa Lubelskiego – Jarosław Stawiarski, Starosta Świdnicki – Łukasz Reszka i Prezes Lubelskiego Związku Piłki Nożnej – Zbigniew Bartnik. Natomiast oficjalnymi partnerami turnieju finałowego są: LKS Perła Mełgiew, firma Hydrocentrum Świdnik i Perła Browary Lubelskie. Patronat medialny sprawują: Dziennik Wschodni, Nowy Tydzień w Świdniku, Lokalny Przegląd Piłkarski i lubelskapilka.pl

WYNIKI TURNIEJU W SIENNICY RÓŻANEJ (12 CZERWCA 2021 R.)

* Gardenmet Krasnystaw – Oldboys MOSiR Włodawa 2:1 (bramki: Roman Rossa, Jarosław Żuk - Grzegorz Bornus)

* Znicz Siennica Różana – Gradenmet Krasnystaw 2:1 (Tomasz Furmaniak, Radosław Knap – Roman Rossa)

* Oldboys MOSiR Włodawa – Frassati Fajsławice 3:0 v.o.

* Frassati Fajsławice - Znicz Siennica Różana 0:3 v.o.

Gardenmet Krasnystaw: Kamil Brzezicki, Jarosław Żuk (kapitan), Adam Szeniak, Radosław Lekan, Jerzy Kawalec, Piotr Wołosiuk, Roman Rossa, Mariusz Korszun, Andrzej Osypiuk, Wiesław Siwiec, Radosław Jurkowski. Kierownik drużyny: Jarosław Żuk.

Oldboys MOSiR Włodawa: Marcin Franczak, Krzysztof Danielczuk, Marcin Kierepka, Daniel Sekulski, Mirosław Jakubowski, Igor Mosurec, Grzegorz Bornus (kapitan), Jacek Dejer. Kierownik drużyny: Krzysztof Flis.

Znicz Siennica Różana: Jarosław Lewczuk, Radosław Knap, Paweł Popik, Andrzej Newerol, Paweł Gołębiowski, Alfred Krawiec, Tomasz Dolecki, Paweł Górnik, Artur Sysa (kapitan), Dariusz Sysa, Tomasz Furmaniak, Mirosław Górny, Andrzej Dobrzyński. Kierownik drużyny: Krzysztof Bogusz.

WYNIKI TURNIEJU W ROŻDŻAŁOWIE (12 CZERWCA 2021 R.)

* Raiders Hrubieszów – MKS Siedliska 1:1 (Mirosław Lackowski – Kamil Cieśla)

* MKS Siedliska – Gmina Chełm 1:5 (Marcin Kostecki – Przemysław Stadnicki 2, Sławomir Sochacz, Robert Kaczmarczyk, Jarosław Bożek)

Raiders Hrubieszów: Dariusz Magdziak, Tomasz Magdziak, Marek Lackowski, Łukasz Chabros, Paweł Jarmoluk (kapitan), Krzysztof Barszcz, Piotr Hrycuniak, Grzegorz Szczepaniak, Krzysztof Lachowicz, Piotr Kaczmarek. Kierownik drużyny: Paweł Jarmoluk.

MKS Siedliska: Jerzy Puczkowski (kapitan), Jacek Kosierb, Artur Łuka, Kamil Cieśla, Artur Świeczak, Norbert Ładniak, Sławomir Łukowski, Łukasz Sulowski, Sławomir Dudek, Krzysztof Krysa, Jacek Kochalski, Marcin Kostecki, Marcin Bijas, Tomasz Radecki. Kierownik drużyny: Jerzy Puczkowski.

Gmina Chełm: Zbigniew Kaluźniak, Krzysztof Ruszkiewicz, Tomasz Hawryluk, Robert Kaczmarczyk, Jarosław Bożek (kapitan), Przemysław Stadnicki, Sławomir Sochacz, Robert Książek, Jacek Malinowski, Alfred Poznański. Kierownik drużyny: Ireneusz Koziej.

TABELA KOŃCOWA PO 6 TURNIEJACH

1 Gardenmet Krasnystaw            6   13   (4-1-1)   15:4

2 Gmina Chełm                            6   11   (3-2-1)   16:7

3 Oldboys MOSiR Włodawa        6   10   (3-1-2)   15:8

4 Znicz Siennica Różana             6   10   (3-1-2)     9:9

5 Raiders Hrubieszów                 6     8   (2-2-2)   14:11

6 MKS Siedliska                          6     7   (2-1-3)     8:11

7 Frassati Fajsławice                  6     0   (0-0-6)     0:27

Drużyna KS Lublin została wycofana z rozgrywek, a jej wyniki zostały anulowane.

CZOŁÓWKA KLASYFIKACJI NAJLEPSZYCH STRZELCÓW WLO35+

8 bramek – Roman Rossa (Gardenmet Krasnystaw)

6 bramek – Tomasz Gryniewicz (Raiders Hrubieszów)

5 bramek – Przemysław Stadnicki i Jarosław Bożek (obaj Gmina Chełm)

TERMINARZ

TURNIEJ „FINAL FOUR” WOJEWÓDZKIEJ LIGI OLDBOJÓW 35+

NIEDZIELA 20 CZERWCA 2021 r.

STADION LKS „PERŁA” MEŁGIEW

MECZE PÓŁFINAŁOWE